Sök

Medarbetare

På centret arbetar ett fyrtiotal personer. Våra medarbetare har olika bakgrunder och vana av utbildning, utredning och utvärdering. De flesta har mångårig erfarenhet från myndigheter inom säkerhetssektorn.

  1. Gå till profilsidan för Anders Johansson

    Anders Johansson

    Kurssamordnare

    +46 8-55342733

    Anders.Johansson@fhs.se

  2. Gå till profilsidan för Andreas Ivansson

    Andreas Ivansson

    Enhetschef, Sektionschef, Kurssamordnare

    +46 8-55342929

    Andreas.Ivansson@fhs.se

  3. Gå till profilsidan för Anna Djup

    Anna Djup

    Analytiker

    +46 8-55342783

    Anna.Djup@fhs.se

  4. Gå till profilsidan för Anna Fornstedt

    Anna Fornstedt

    Kanslichef, Avdelningschef

    +46 8-55342771

    anna.fornstedt@fhs.se

  5. Gå till profilsidan för Annica Holmström

    Annica Holmström

    Administratör

    +46 8-55342790

    Annica.Holmstrom@fhs.se

  6. Gå till profilsidan för Bengt Axelsson

    Bengt Axelsson

    Strategisk rådgivare

    bengt.axelsson@fhs.se

  7. Gå till profilsidan för Bengt Sundelius

    Bengt Sundelius

    Professor, Strategisk rådgivare

    +46 8-55342701

    Bengt.Sundelius@fhs.se

  8. Gå till profilsidan för Camilla Unsgaard

    Camilla Unsgaard

    Kurssamordnare

    +46 8-55342970

    Camilla.Unsgaard@fhs.se

  9. Gå till profilsidan för Carl Rådestad

    Carl Rådestad

    Analytiker

    +46855342762

    Carl.Radestad@fhs.se

  10. Gå till profilsidan för Carolina Dalmo

    Carolina Dalmo

    Samordnare

    +46855342756

    Carolina.Dalmo@fhs.se

  11. Gå till profilsidan för Emma Jonsson

    Emma Jonsson

    Analytiker

    +46 8-55342808

    Emma.Jonsson@fhs.se

  12. Gå till profilsidan för Emmelie Andersson

    Emmelie Andersson

    Analytiker

    +46 8-55342505

    Emmelie.Andersson@fhs.se

  13. Gå till profilsidan för Erik Biverot

    Erik Biverot

    Senior kurssamordnare

    +46 8-55342960

    Erik.Biverot@fhs.se

  14. Gå till profilsidan för Filip Ahlin

    Filip Ahlin

    Analytiker

    +46 8-55342785

    Filip.Ahlin@fhs.se

  15. Gå till profilsidan för Fredrik Bynander

    Fredrik Bynander

    Docent, Avdelningschef, Universitetslektor

    +46 8-55342714

    Fredrik.Bynander@fhs.se

  16. Gå till profilsidan för Fredrik Fors

    Fredrik Fors

    Universitetsadjunkt

    +46 8-55342776

    Fredrik.Fors@fhs.se

  17. Gå till profilsidan för Helena Hermansson

    Helena Hermansson

    Biträdande lektor

    +46 8-55342722

    Helena.Hermansson@fhs.se

  18. Gå till profilsidan för Henrik Häggström

    Henrik Häggström

    Senior analytiker

    +46 8-55342784

    henrik.haggstrom@fhs.se

  19. Gå till profilsidan för Jan Eldeblad

    Jan Eldeblad

    Enhetschef, Sektionschef, Senior kurssamordnare

    +46 8-55342919

    Jan.Eldeblad@fhs.se

  20. Gå till profilsidan för Jan Hyllander
  21. Gå till profilsidan för Jana Hüblová

    Jana Hüblová

    Kurssamordnare

    +46 8-55342690

    Jana.Hublova@fhs.se

  22. Gå till profilsidan för Jenny Deschamps-Berger

    Jenny Deschamps-Berger

    Enhetschef, Sektionschef

    +46 8-55342821

    Jenny.Deschamps-Berger@fhs.se

  23. Gå till profilsidan för Jonas Wikström

    Jonas Wikström

    Senior kurssamordnare

    +46 8-55342965

    Jonas.Wikstrom@fhs.se

  24. Gå till profilsidan för Kjell Mo

    Kjell Mo

    Senior kurssamordnare

    +46 8-55342665

    Kjell.Mo@fhs.se

  25. Gå till profilsidan för Lars Nicander

    Lars Nicander

    Enhetschef, Sektionschef

    +46 8-55342781

    Lars.Nicander@fhs.se

  26. Gå till profilsidan för Linda Ahlerup

    Linda Ahlerup

    Forskningsassistent

    +46855342786

    Linda.Ahlerup@fhs.se

  27. Gå till profilsidan för Linn Elofsson

    Linn Elofsson

    Analytiker

    +46855342782

    Linn.elofsson@fhs.se

  28. Gå till profilsidan för Linnea Formgren
  29. Gå till profilsidan för Linnea Gullholmer
  30. Gå till profilsidan för Louise Alerfors

    Louise Alerfors

    Senior kurssamordnare

    +46 8-55342686

    Louise.Alerfors@fhs.se

  31. Gå till profilsidan för Magnus Hjort

    Magnus Hjort

    Senior analytiker

    +46 8-55342636

    Magnus.Hjort@fhs.se

  32. Gå till profilsidan för Magnus Ranstorp

    Magnus Ranstorp

    Forskningsledare, Docent

    +46 8-55342787

    Magnus.Ranstorp@fhs.se

  33. Gå till profilsidan för Malen Wallén

    Malen Wallén

    Strategisk rådgivare

    +46 8-55342511

    Malen.Wallen@fhs.se

  34. Gå till profilsidan för Mariana Engström

    Mariana Engström

    Analytiker

    +46 8-55342774

    Mariana.Engstrom@fhs.se

  35. Gå till profilsidan för Mats Koraeus

    Mats Koraeus

    Senior analytiker

    +46 8-55342875

    Mats.Koraeus@fhs.se

  36. Gå till profilsidan för Patrik Oksanen
  37. Gå till profilsidan för Peder Hyllengren

    Peder Hyllengren

    Analytiker

    +46 8-55342801

    Peder.Hyllengren@fhs.se

  38. Gå till profilsidan för Per Åke Mårtensson

    Per Åke Mårtensson

    Strategisk rådgivare

    +46 8-55342556

    PerAke.Martensson@fhs.se

  39. Gå till profilsidan för Philippa Borgh
  40. Gå till profilsidan för Richard Boman

    Richard Boman

    Senior kurssamordnare

    +46 8 55342802

    Richard.Boman@fhs.se

  41. Gå till profilsidan för Rickard Blomstrand
  42. Gå till profilsidan för Sofie Lindberg

    Sofie Lindberg

    Analytiker

    +46 8-55342922

    Sofie.Lindberg@fhs.se

  43. Gå till profilsidan för Stephanie Young

    Stephanie Young

    Samordnare

    +46 8-55342772

    Stephanie.Young@fhs.se

  44. Gå till profilsidan för Susanna Melin
  45. Gå till profilsidan för Tobias Doverholt
  46. Gå till profilsidan för Viktoria Asp

    Viktoria Asp

    Analytiker

    +46 8-55342765

    Viktoria.Asp@fhs.se

Dela: